-29%

Купольна квадратна упаковка для десерта моті і мункейка печива тістечка чорна 7.5х7.5х4 см контейнер купол
7 ₴
5 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 000202012
+380 (95) 779-77-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купольна квадратна упаковка для десерта моті і мункейка печива тістечка чорна 7.5х7.5х4 см контейнер купол
Презентуємо ще один з топових варіантів для кав'ярень ☕️
⠀
Внутрішні розміри: 6см х 6см х 4см
Ми завжди прагнемо пропонувати не лише неймовірний смак, але й привабливий та практичний зовнішній вигляд.
Такий варіант упаковки ідеально підійде для закладів HoReCa.
Адже забезпечить:
- Свіжість та збереження якості: кожне пакування допомагає бездоганно зберегти смак десерту до моменту подачі;
- Естетичний вигляд та привабливість: купольні коробочки створюють елегантний образ. Також можна додати стильні брендовані наліпки з написом смаків, як це зробили ми;
- Зручність та портативність: в такому вигляді десерти дуже легко транспортувати. Гості можуть взяти їх з собою та насолодитись смаком де завгодно - в офісі, парку чи вдома.
У нас ви можете придбати індивідуальні купольні пакування для моті найкращої якості за найпривабливішими цінами!
Розміри: 7,5см х 7,5см х 4,2см
Внутрішня сторона: 6.3см
Внутрішня висота: 4см.
В нашому інтернет-магазині "MOCHIPACK" Ви можете вигідно та за доступною ціною придбати Купольні упаковки оптом і в роздріб.





Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | P. A. C. |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 40 мм |
| Призначення упаковки | Для десертів |
| Основні | |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 ₴





